Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Maryla Rodowicz-Mława

 
Siedzę w Mławie przy czarnej kawie i dobrze się bawię, a jakże. Siedzę w Łomży, deszcz mnie tu omżył i w smutku pogrążył, bo wszakże... Dziura robi się w niebie, łza mi wpada do kawy. Zabierz mnie, zabierz do siebie, zabierz mnie z Mławy. W sercu robi się pusto, deszcz mnie uśpić nie zdążył. Zabierz mnie, zabierz już jutro, zabierz mnie z Łomży. Siedzę w Ełku przy małym szkiełku w niedużym piekiełku, a jakże. Siedzę w Grójcu wśród siedmiu zbójców i mówię im wójciu, a jakże. Dziura robi się w niebie, dno już widać w mym szkiełku. Zabierz mnie, zabierz do siebie, zabierz mnie z Ełku. Dziura robi się w niebie, sennie wlecze się mój czas. Weź mnie, weź mnie do siebie, zabierz mnie z Grójca. Siedzę w Pizie przy lekkiej bryzie, sumienie mnie gryzie, a jakże. Siedzę w Rio, ach jak tu piją, gdy tańczą to żyją, a wszakże. Dziura robi się w niebie, żal się w duszy rozżalił, Weź mnie, weź mnie do siebie, z gorzkiej Italii. Dziura robi się w niebie, dzwony w sercu mym biją. Weź mnie, weź mnie do siebie zabierz mnie z Rio. Siedzę w Mławie przy czarnej kawie i dobrze się bawię, a jakże. Siedzę w Mławie przy czarnej kawie i dobrze się bawię, a jakże. Siedzę w Mławie przy czarnej kawie i dobrze się bawię, a jakże.

 


nastka18022
 
Data pliku video: 2011-06-28, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
   mławski

  Powiat mławski – powiat w północnym rejonie województwa mazowieckiego z siedziba w Mławie. Przynależą do niego gminy: Mława, Dzierzgowo, Lipowiec Kościelny, Radzanów, Strzegowo, Stupsk, Szreńsk, Szydłowo, Wieczfnia Kościelna, Wiśniewo oraz miasto Mława.

  Do najbardziej znanych zabytków należy Kościół pw. Świętej Trójcy w Mławie, Kościół p.w. św. Antoniego Padewskiego wraz z pomieszczeniami i terenem poklasztornym w Ratowie oraz linia obronna z 1939 roku. W powiecie możemy podziwiać również Zalew Ruda, Rzekę Wkrę i kilka rezerwatów. Gospodarka w przeważającej większości ma charakter rolniczo-przemysłowy, przede wszystkim ze względu na warunki przyrodnicze terenu.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola