Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

POLSKI BUS BŁĄDZIŁ I KRĄŻYŁ PO MŁAWIE - ZAMIAST PRZYSTANKU JEST META!?

 
Polski Bus w dniu 21 czerwca nie mógł znalezć swoich pasażerów we MŁAWIE, którzy to mieli już wykupione bilety i czekali na niego!?Powodem tego zamieszania i jazdy w kółko wokół centrum miasta była zmiana organizacji ruchu w związku z zorganizowanymi biegami ulicznymi przez miejscowy MOSIR.Po objechaniu rynku wokół kierwocy udało się dotrzeć do swoich klientów, którzy głośno wyrażali swoje niezadowolenie!?Tam gdzie codziennie cumuje autobus usytuowano METĘ!?Władze miasta MŁAWA zapomniały zapewne powidomić o zmianie organizacji ruchu firmę POLSKI BUS i stąd to nasze dukrotne jeżdżenie tą smą trasą po ....MŁAWIE!? Pomorska TELEWIZJA NARODOWA red.Sławomir Ziembiński fundacja-slawpol

 


POMORSKA TELEWIZJA NARODOWA
 
Data pliku video: 2017-06-22, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
   mławski

  Powiat mławski – powiat w północnym rejonie województwa mazowieckiego z siedziba w Mławie. Przynależą do niego gminy: Mława, Dzierzgowo, Lipowiec Kościelny, Radzanów, Strzegowo, Stupsk, Szreńsk, Szydłowo, Wieczfnia Kościelna, Wiśniewo oraz miasto Mława.

  Do najbardziej znanych zabytków należy Kościół pw. Świętej Trójcy w Mławie, Kościół p.w. św. Antoniego Padewskiego wraz z pomieszczeniami i terenem poklasztornym w Ratowie oraz linia obronna z 1939 roku. W powiecie możemy podziwiać również Zalew Ruda, Rzekę Wkrę i kilka rezerwatów. Gospodarka w przeważającej większości ma charakter rolniczo-przemysłowy, przede wszystkim ze względu na warunki przyrodnicze terenu.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola